Opis nieruchomości

Lokale usługowe do wynajęcia pod Twój biznes - Polkowice

Do wynajęcia Do negocjacji - Lokale do wynajęcia

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 119 mkw w nowo budowanym budynku przy ulicy Słubickiej 5DE na terenie Polkowic Dolnych.

Budynek zlokalizowany jest na nowo powstającym, kameralnym osiedlu. Budynek o charakterze mieszkalno- usługowym z lokalem/lokalami użytkowymi na parterze oraz z mieszkaniami na wyższych kondygnacjach.

Oferowany lokal składa się z powierzchni użytkowej oraz zaplecza socjalno- sanitarnego o łącznej powierzchni ok.119 mkw. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu, ponieważ powierzchnię zaprojektowano jako otwartą, aby umożliwić maksymalnie dowolne dostosowanie jej do potrzeb konkretnego Klienta. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje. Przestronne witryny na zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności.

Istnieje również możliwość zaadaptowania mieszkania znajdującego się obok lokalu, ale również podziału lokali na dwa mniejsze lokale w zależności od potrzeb biznesu.

Zapraszamy po szczegóły do kontaktu!

Map dojazdu